Joker Crown´s - Top Flight

2. zápas, ktorý mal náš tím odohrať sa neuskutočnil kvôli odklade súpera a tak sme preskočili hneď na kolo 3. Tam na nás čakal tím Top Flight, ktorý prehral v 1. kole 1:7 s Heroes a v druhom vyhral po kontumácii s tímom Profesorský sbor. Náš tím tak bol pred zápasom miernym favoritom.

Prvý polčas:

Tímy sa po rozohrávke začali oťukávať. Avšak hneď po 24 sekundách hry mohol dať prvý gól zápasu, ale bohužiaľ ho predstihol hráč CW. Náš tím tlačil na súpera celý prvý polčas, ale tlak nedokázal zefektívniť. Súper sa len horkoťažko dostal za polovicu a keď sa tam aj dostal tak väčšinou bez lopty. Tlak sa stupňoval, ale žiaden z tímov nedokázal rozvlniť sieť súperovho brankára. O prvom polčase vlastne nie je ani čo písať :)

Stav po 1. polčase: 0:0

Druhý polčas:

Tímy s radosťou nastúpili do druhého polčasu a my po krátkej porade sme po 40 sekundách vsietili prvý gól zápasu! Jeho autotom bol shooter, ktorý vlastne iba nahadzoval loptu na bránu, ale tá sa nejako čudne dostala až za bránkovu čiaru. 1:0

Top Flight sa potom nachvíľu dostal do hry, ale to bolo len na 2 minúty. V strede ihriska sa dostal k slovu Ajajaj, ten nahral na shootera, ktorý bol v nábehu a už nemal žiaden problém dať do prázdnej brány. Shooterov druhý gól v zápase!!! 2:0

O ďalších 42 sekúnd to už bolo 3:0!!! Tentoraz po dobrej robote shootra v rohu mal Ajajaj ľahkú robotu zasunúť do brány.

V čase 10:24 tak bolo zrazu 3:0. Za necelé tri minúty sme stihli vstreliť 3 góly a to ešte nebolo všetko. Náš tím neprestával tlačiť a o ďaľšiu minútu to bolo už 4:0.

Po odrazení sa lopty, ktorú nakopol shooter s CW takzvaným powershootom, sa lopta pomaličky kotúľala do brány, ale zdalo že ju andor44 stihne včas odvrátiť. Ten však len pridržal shootra. lopta sa blížila čoraz viac k bránkovej čiare až ju tam sám andor dokopol!!! 4:0.

Tím Top Flight sa po tomto góle rozhodol vystriedať. Z ihriska odišiel CW a nahradil ho youfou. Po tomto striedaní to CW neuniesol, vypol zápas a potom nasledoval Delicousa, ktorý odišiel taktiež. Nezachoval sa veľmi športovo, ale čo už no :D

Potom odišiel aj andor a zrazu tam ostali len 2 hráči z Top Fligth. CW sa však vrátil a zápas sa tak mohol dohrať. Časomiera sa zasekla na čase 11:34 a ostávalo tak dohrať zvyšné 2 minúty a 26 sekúnd.

Po 53 sekundách hry sa dostal po našej rozohrávke k lopte youfou a znížil a zároveň uzavrel stav zápasu na 4:1. Aspoň čestný zásah pre Top Flight, ktorý boli minimálne v prvom polčase vyrovnaným súperom pre náš tím. Po tomto góle sme opäť začali tlačiť, ale už sme sa nestihli opäť dostať do tlaku a štadión sme opúšťali za stavu 4:1!!!

Konečný výsledok: Joker Crown´s 4:1 Top Flight

2. víťazstvo v sezóne a 6 bodov v tabuľke!!!

Ďakujeme za vyrovnaný zápas tímu Top Flight!!! :)

Autor: vikytor87