The Goodies 2-3 Joker Crown´s

Report z utkání Goodies vs Joker Crown´s.

Před utkáním byl horkým favoritem tým Goodies, který je přeplněný známými jmény. Zatímco tým Joker Crowns příliš známými jmény neoplývá, vyjma shootera, který již stačil nějaké zkušenosti posbírat. Kolem sebe pak má velice nadějné a pracovité bijce. Experti vherny tak tým Joker Crown´s pasovalo na 9. Místo, zatímco Goodies na 1.místo skupiny B ve 3.lize 3v3 ligy.
Utkání začalo velice překvapivě, kdy favorit tedy tým Goodies se velice trápil. Joker Crowns získávalo postupně tlak, až v čase 2:30 shooter zabajoval mezi hráči Namorhanik a Axis, míč vybojoval a mezi dvěma protihráči prostčil míč na nikým nebráněného Flášu. Fláša se nemýlil a stav byl 1:0 pro Joker Crown´s.  Po obrovské chybě Malucha v defenzivě byl stav 2:0, kdy skóroval opět velice aktivní Fláša a to v čase 3:10. Následující minuta již byla velice opatrná z obou stran a to až do doby, kdy Fláša zabojoval u mantinelu a shooter se nebojácně vrhnul mezi tři hráče soupeře a přímou střelou už zvyšoval na 3:0. Do konce poločasu se již nic více zajímavého nestalo, Goodies se snažili alespoň o zkorigování výsledku 1.poločasu, ale narazili na pevnou defenzivu a především skvělého brankáře Richiiiska.

2. poločas se odehrával v roomce soupeře. Bohužel utkání nemělo potřebnou kvalitu a to především kvůli lagům, které týmy pronásledovaly v obou poločasech.  Favorité Goodies vystřídali a ihned se od začátku pustili do Joker Crowns, kteří měli obrovské problémy s pokrývání velice aktivních útočníků soupeře. V čase 1:21 2.poločasu Goodies snížili na 1:3 po chybě brankáře Richiiska, který ač neměl, opět zajížděl do rohu napadat soupeře a již se nestihl vrátit na své místo mezi tyče a inkasoval. Střelcem byl DaVo. Po pouhých 20 vteřinách Joker Crowns opět inkasovali a to po krásné akci horkého favorita Goodies. Střelcem byl hráč Bombero a stav 2:3. Joker Crowns se stále nemohlo dostat do, jelikož tým zřetelně limitovaly lagy od soupeře. Proto se Joker Crowns rozhodlo změnit taktiku a vsadili na defenzivu a snažili se ubránit ještě přiznivý stav 2:3. Bohužel utkání už do konce zápasu toho moc nenabídlo, Joker Crowns se urputně bránilo a tlak Goodies byl místy enormní. Naštěstí gól nepadl a Joker Crowns tak mohlo slavit v 1.kole velice a velice šťastnou a důležitou výhru.

Autor: Shooter

Slová manažera: "Jsem velmi šťastný po výhře, která nám zvedla sebevědomí !J.C!!! Beton je lepší než asfalt by Fláša! :D "